Gökar Boya
[rev_slider alias="slaido_01"][/rev_slider]

ÜRETİM

KONTİNÜ BOYAMA

Kontinü boyama, boyama işleminin kesiksiz bir şekilde devam ettiği işlem şeklidir. İlk yatırım maliyetinin yüksek olması nedeniyle kontinü boyamalar, sürekli büyük parti boyama yapan işletmeler için daha uygundur. Tüm kontinü boyama yöntemleri yarı kontinüde olduğu gibi emdirme ile başlar.

APRE

Doğal ve sentetik tüm kumaşlara uygulanabilen ortak bir mekanik apre işlemidir. Şardonlama, şardon makinesinde yapılır. Kumaş, şardon makinesinden geçirilirken makine de bulunan tarayıcı silindirler üzerinde bulunan çelik iğnelere temas ettirilir. Bu sayede kumaşı oluşturan ipliklerin içerisinden lifler dışarı çekilir.

HT LEVENT

HT Levent Boyama makinesi açık en kumaşların ıslak prosesinde ekonomik ve dünyaca kabul görmüş bir boyama makinesidir. Değişik ebatlarda ve çok geniş uygulama alanlarıyla tekstil sektörünün kullanımına sunulmuştur.

Gökar Boya

Başarı Hikayesi

Gökar Boya olarak, Tekstil sektöründe, dünya markalarına üretim yapan dev üreticilerin tercihi olmaktan, gururluyuz. Başta iç çamaşırı olmak üzere, büyük giysi üreticilerinin ihtiyaçlarında çözüm ortağıyız.

Gökar Boya başlıca ürün yelpazesi, kadife, jakar, lastik, ponpon, püskül, dokuma lastik, örme lastik, çift taraflı kadife, püskül, dantel, iç çamaşırı lastiği, boxer lastik, cırt bant, balıksırtı, tiktak şerit, çizgili şerit, saten şerit, uçmalı kordon, tres kordon, bükümlü kordon, baskılı lastik ve dar dokumanın alternatiflerinden oluşur.

ÜRÜNLER
Çift Taraflı Kadife


3 pics

İki yönlüde kullanılabilen özel ürün olup spor giyimi, ayakkabı, bijuteri, evcil hayvan aksesuarları, ev tekstilinin vazgeçilmez aksesuarlarıdır.Çizgili Şerit


4 pics

Kıyafetlerde, ayakkabı, çantalarda, evcil hayvan aksesuarlarında, tanıtım ve organizasyonlarda kullanılmaktadır.
Uçlamalı Kordon


2 pics

Tekstil, konfeksiyon, bijuteri, ambalaj ve ayakkabı sektörünün vazgeçilmezidir.


Simli Misineli Şerit


3 pics

Kıyafetlerde, ayakkabı, çantalarda, evcil hayvan aksesuarlarında, tanıtım ve organizasyonlarda kullanılmaktadır.Pamuklu Kadife


5 pics

Özellikle bebe giyimi, jeans ve tekstil ürünlerinde kullanılır.

Kauçuk Lastik


2 pics

Tekstil, çorap, iç çamaşırında sütyen gibi vs kullanılmaktadır.


Tiktak Şerit


3 pics

Spor giyim, çantalarda, ayakkabıda ve tüm tekstil ürünlerinde kullanılmaktadır.Düz Kadife


5 pics

Dokuları yumuşak, hacimli ve parlaktır. Ev tekstili, konfeksiyon, bijuteri, ambalaj, evcil hayvan aksesuarları ve ayakkabı sektörünün vazgeçilmezidir.


https://gokarboya.com/video.mp4

Büyük giysi üreticilerinin ihtiyaçlarında çözüm ortağıyız. Lastik, jakar ve dar dokuma alanında, yüksek kalite standartlarında üretim yapmaktayız.

Üretim birimleirmizde kullanılan makine, teçhizat ve proses son teknoloji olup, yaratıcılık gücümüze olanaklar yaratmaktadır. Kontinü boyama sistemiyle müşterilerimizin ürünlerini isteyebileceği tüm renklerde en mükemmel haslıklarla boyanmaktadır.

Farklı çözüm arayışlarınız için de konusunda uzman Ar-Ge departmanımızda sizler için kalite odaklı doğru terminde üretim yapmak için biz hazırız.